Hakkımızda

Faaliyetine 2004 yılında döşemelik kumaş ve hakiki deri sektöründe başlayan ASTA 2012 yılı itibariyle koleksiyonumuza  ithal kumaşları ekleyerek “aradığınız her şey bizde” ilkesiyle yurtiçi ve yurtdışında pek çok müşterimize hizmet sunmaktayız.

Yeni koleksiyonumuza eklenen naturel kumaşların yanısıra Trevira Cs, Imo, Ecological, Biological, Non-Toxic, Fire-Retirdent, Outdoor, Blackout ve Dimeout ürünlerimizle her kesimden müşterimize hitap edebileceğimiz konusunda iddalıyız. Bununla birlikte İtalya’da işlenip ışık ve sürtünme haslığı Avrupa standartlarında olan İtalya’dan ithal ettğimiz hakiki deri koleksiyonumuz da günden güne zenginleşmektedir.

Katıldığımız fuarlarda büyük ilgi gören bir firma olarak 2013 koleksiyonlarımızı görmek üzere güzellik ve estetiğe düşkün herkesi mağazalarımıza bekliyoruz.

 

Neden Biz?

Dekorasyon dünyasındaki değişen trendleri yakından takip eden ve araştıran Asta, her yıl çizgisini ve koleksiyonunu daha da genişletip yenileyerek zenginleştiriyor. Asta Döşemelik Kumaş, Perdelik Kumaş ve Naturel Deri koleksiyonuna yönelik ürünleri dekorasyon dünyasının en yeni ve en köklü olacak kapılarından biri.

Deri ve kumaş konusunda dünya trendlerini ve fuarlarını takip ettiğimiz gibi son 3 senedir de Ev Tekstili olarak dünyanın en büyük fuarlarından biri olan EVTEKS’e, Mobilya olarak da İMOB fuarlarına katılmaktayız.